ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6536020
nr 653 6020
Nyrokoko, höjd: 275
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.400 kr
måndag 30 augusti 2010
2.500 kr
4.300 kr
5.300 kr
4.700 kr
5.000 kr
5.300 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.